MVP České Budějovice 31. 3. 2012

Poslední  březnovou sobotu jsme vyrazili s Rockym a Joy na Mezinárodní výstavu psů do Českých Budějovic. Přiznám se, že jsme vyráželi s mírnou nervozitou a rozpaky. Ten den měl posuzovat neznámý finský rozhodčí pan Stockmari Harto.

Nakonec se však ukázalo,že pan rozhodčí svému řemeslu rozumí a je to odborník na slovo vzatý. I když musím říct, že ten den se nešetřilo známkami VD a D. O to větší radost jsme měli z hodnocení a umístění našich psů! Konkurence nebyla vůbec malá, výstavy se účastnilo 37 flatů.

Tímto bych také chtěla panu rozhodčímu Stockmari Hartovi poděkovat za nádherné posudky a ocenění, které Joy s Rockym získali! Skupinu XIII. v závěrečných soutěžích pak pískal  rozhodčí z Gruzie, pan Beradze Iuza. Tomu také patří nemalé poděkování za Rockyho umístění!

MVP Č. Budějovice

Sobota 31. 3. 2012 – rozh. Stockmari Harto (FI), rozh. skupina Beradze Iuza (GEO)

 

Black Rock z Morké Hory – V1, CAC, CACIB, BOB…BIG2….dokončen ChCZ a InterCh.!!!

Double Joy z Mokré Hory – V1, CAC, CACIB!!!

Jsme na své psy moc a moc hrdí a máme z nich obrovskou radost! Gratulujeme také chovatelce Aničce Zimové k tak úžasným odchovům a děkujeme jí, za důvěru!Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio

Ing. Veronika Pavlušová | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.